Список учнів, що стали переможцями 2013-2014

Список учнів, що стали переможцями

 1
Артеменко Дар’я (6-А)
6 місце Міський етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика
вчитель Волоха Г.М.
 
2
Пелих Анастасію (6-В)
2 місце Міський конкурс дитячого малюнка за творами Т.Г. Шевченка, техніка виконання — живопис
вчитель Зуєва Н.І.
31
Кузнєцова Анна (10-В) 
1 місце Міський конкурс дитячого малюнка за творами Т.Г. Шевченка, техніка виконання — графіка
вчитель Зуєва Н.І.
4
Кострикова Євгенія (5-А)
2 місце Міський конкурс “Молоді  таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти народного  жанру
вчитель Житнікова Л.В. 

5
Хвіст Ганна (8-Б)
2 місце Міський конкурс “Молоді  таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти народного  жанру
вчитель Житнікова Л.В.
6
Скоробагатько Анастасія (10-В)
2 місце Міський конкурс “Молоді  таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти естрадного  жанру
вчитель Здрілько О.М.
3
Байдаленко Аліна (3-В)
3 місце Міський конкурс “Молоді  таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти естрадного  жанру
вчитель Здрілько О.М.
7
Риженко Назарій (4-Б)
 1 місце Міський огляд-конкурс “Молоді  таланти Чернігова-2014”, номінація вокалісти естрадного жанру
вчитель Здрілько О.М.
8
Мельник Максим (11-А)
3 місце Міський конкурс веб-дизайну серед учнівської молоді
вчитель Хрол Н.П.
9
Магула Станіслав (11-А)
1 місце Міський та обласний тур конкурсу есе «Я – європеєць», всеукраїнський тур — 2 місце
вчитель Ольховик В.І.,Петренко С.М.

 
Іллєнко Максим (11-А)
Дроздов Богдан(11-А) Губко Петро (11-А)   Пасячник Олена (11-А)  Сухомлин Поліна (10-А)  Барбаш Владислав (10-А)
3 місце ІV Міський дитячий інтелектуальний турнір з гри «Що? Де? Коли?»
вчитель Петренко С.М.
10
Пасячник Олена  (11-А)
Руських Єлизавета (11-А)     
1 місце Міський  та обласний етапи конкурсу «Молодь тестує якість», номінація — Непродовольчі товари,  обласний етап
вчитель Гірчак Н Л.

11
  Дроздов Богдан (11-А)                 
Магула Станіслав  (11-А)     
Ольховик Дмитро (11-А)
2 місце Міський етап конкурсу «Молодь тестує якість»,номінація — Послуги обласний етап-1 місце
вчитель Гірчак Н Л.
12
Бурлака Богдан (10-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап — диплом ІІ ступеня
ІІІ етап  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Математика», відділення математики — диплом ІІІ ступення
вчитель Наровлянський О.І.  Хроленко Н.Ф.
 
13
Лещенко Владислав (11-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап — диплом І ступеня
ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Математичне моделювання», відділення математики — диплом ІІІ ступення
вчитель Наровлянський О.І. Стригальова Н.В.
Заровська Анна (9-В)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Прикладна математики», відділення математики — диплом І ступення
вчитель Наровлянський О.І. Ройтберг С.В.
14
Павленко Катерина (11-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Мікро та макроекономіка», відділення економіки — диплом І ступення
вчитель Наровлянський О.І. Гірчак Н.Л.
9
Магула Станіслав (11-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Астрономія та астрофізика», відділення фізики та астрономії — диплом ІІІ ступення
вчитель Богдан В.В.    Іовенко О.О.
8
Мельник Максим (11-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Інтернет-технології та веб-дизайн», відділення комп’ютерних наук — диплом ІІІ ступення
вчитель Городницький А.С.   Хрол Н.П. 
15
Дерев’янко Олександр (11-В)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Загальна біологія», відділення хімії та біології — диплом ІІ ступення
вчитель Агеєв В.О. Мірошник І.В.
16
Білий Владислав (11-А)
міський етап — диплом І ступеня
обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  УКРАЇНИ, секція «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем», відділення комп’ютерних наук — диплом І ступення
вчитель Розумний Д.С. Хрол Н.П.
Лянскоронський Богдан (3-В)  
Вольський Даниіл (4-А)                                 
Ященко Дмитро (4-А)                   
Гречаюк Владислав (5-А)            Журавльов Денис (5-Г)                           
Сергієнко Максим (6-А)        
Германчук Богдан  (6-А)                                            
Карпенко Володмир  (6-В)                                         
Морміль Владислав  (6-Б)                                                   Ющенко Максим (6-Б)             
 командне 1 місце Міські та обласні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»                                               Всеукраїнський етап — командне 3 місце
вчитель Данилов М.Г.

Гордість школи

Кандидатами наук після закінчення нашої школи та відповідного вузу стали:

  1. Нехаєвська Ірина — випускниця 1992 року-ступінь PhD(дисертація з математики, захист у Канаді);
    2. Совик Анжела — випускниця 1992 року з економіки;
    3. Молібога Володимир — випускник 1993 року з фізико-математичних наук;
    4.Кузьменко(Салафетник) Євгенія — випускниця 1994 року з педагогіки;
    5. Мехед Ольга — випускниця 1995 року з біології;
    6. Булатова Юлія — випускниця 1995 року з біології;
    7. Брикунова Марина — випускниця 1995 року з педагогіки;
    8. Котельчук Андрій — випускник 1996 року з технічних наук;
    9. Рябченко Валерій – випускник 1998 року ступінь PhD(дисертація з математики, захист у США).
    10. Грабовець Наталія — випускниця 1998 року з юриспруденції;
    11. Олексієнко Сергій — випускник 1998 року з технічних наук;
    12. Анрєєва(Коваль) Анна — випускниця 1999 року з економіки;
    13. Барилко Ліна — випускниця 1999 року із соціальної педагогіки;
    14. Оніщенко Віктор — випускник 2000 року з економіки;
    15. Мехед Дмитро — випускник — 2000 року з педагогіки;
    16.Іваньков Олександр — випускник 2001 року з фізико-математичних наук;
    17. Басанець Ольга — випускниця — 2002 року з технічних наук;
    18. Романова(Герасименко) Анна — випускниця 2001 року з економічних наук;
    19. Богдан(Кирієнко) Ірина – випускниця 2004 року з технічних наук;
    20. Степенко Сергій – випускник 2006 року з технічних наук;
    21. Шатирко Дмитро – випускник 2006 року з економічних наук;
    22. Трофімчук Катерина – випускниця 2007 року – ступінь PhD(дисертація з фізики),
    23. Денисюк Денис – випускник 2009 року – ступінь PhD(дисертація з фізики, захист у Франції).

Серед видатних спортсменів України є також випускники або учнями нашої школи, а саме:

  1. Костевич Олена – чемпіонка Олімпійських ігор в 2004 в Афінах та в 2012 в Лондоні, багаторазова чемпіонка Європи та Світу з кульової стрільби, Заслужений майстер спорту України – випускниця 2002 року.
    2. Романчук Сергій – 17 кратний чемпіон України з веслування на байдарках і каное, неодноразовий чемпіон Європи та Світу, пройшов відбір на Олімпійські ігри 2008 року, був членом збірної команди України, посівши 6-те місце на Чемпіонаті Європи та 7-ме місце на Чемпіонаті світу в 2005 році з веслування на байдарках і каное – випускник 1997 року.
    3. Скрипак Ольга – чемпіонка Європи з легкої атлетики, виграла бронзову медаль у бігу на 10 000 метрів на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що проходив у Гельсінкі в 2012, учасниця Олімпійських ігор в Лондоні в 2012 році, в 2016 році стала Чемпіонкою України у бігу на 10 000 метрів.
    4. Єрко Михайло – чемпіон Світу з кікбоксінгу 2013 року, на Чемпіонаті Світу в Афінах 20.05.2013-05.06.2013 року виборов одну золоту та дві срібні медалі, на чемпіонаті Світу з кікбоксингу, що проходив з 7 по 11 травня 2014 року в Греції на острові Санторина виборов дві золоті медалі в розділі «Лайт» (вагова категорія до 55 кг) та в розділі «Фул» (вагова категорія до 60 кг), на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу, що проходив з 29 квітня по 03 травня 2015 року в Португалії в місті Портімао виборов чотири золоті медалі (вагова категорія до 60 кг), ставши семикратним Чемпіоном Світу з кікбоксингу – випускник 2015 року, на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу, що проходив в травні 2016 року в Німеччині в місті Дортмунд виборов три золоті медалі та одну срібну медаль(вагова категорія до 60 кг), ставши десятикратним Чемпіоном Світу з кікбоксингу – випускник 2015 року. В листопаді 2017 року в Німеччині виборов пояс чемпіона Європи (ISKA -це напівпрофесійна версія відомого чемпіонату К-1).
                 Випускник 1997 року Гунько Дмитро має звання Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту, нагороджений орденом Данили Галицького, медаллю Кабінету міністрів.

Історія школи №12 м.Чернігова

ІСТОРІЯ ШКОЛИ   

         Школа побудована у 1986 році будівельно-монтажним поїздом №716 тресту «Белтрансбуд» на знак дружби між українським і білоруським народами.

1 2 3 4 5
 

 

Перший директор школи, Стельмах Володимир Андрійович, обіймав цю посаду 14 років.

Вже в перші роки роботи школи були створені сильний педагогічний колектив та краща в місті серед шкіл навчально-матеріальна база.

В кінці 80-х і на початку 90-х років минулого століття в школі щорічно навчалось від 2 до 2,4 тис. учнів, працювало біля 150 вчителів та вихователів.

6

Однією з перших у місті у 1989 році школа розпочала поступовий перехід на українську мову навчання. В 1998-1999 навчальному році навчальний заклад повністю став україномовним.

7

         Вже на початку 90-х років школа була відома, як одна з кращих шкіл міста та області за рівнем викладання та якістю знань учнів з математики та фізики.

За високі досягнення у викладанні точних наук дирекцією Міжнародної Соросівської програми школі, в числі дев’яти кращих шкіл України, у 1997 році був виділений грант 9 тис. доларів на зміцнення навчально-матеріальної бази. Гранти по 2 тис. доларів одержали сім вчителів точних наук.

Вчитель математики Гопаченко В. В. у 1992 році на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року» на державному рівні став Лауреатом, увійшовши до п’ятірки кращих учителів України.

З початку 1998-1999 навчального року школа була реорганізована у спеціалізовану школу фізико-математичного профілю.

8

З цього часу учні навчального закладу посіли найбільше призових місць серед шкіл міста та області на міських, обласних та на державному рівні олімпіадах з математики та фізики.

За час проведення незалежного державного тестування випускників шкіл, починаючи з 2007 року, школа щорічно входить до двадцятки кращих шкіл України за результатами тестування з математики та фізики.

Регіональною експертною радою у 2004 році школа атестована з відзнакою.

Практично всі випускники вступають до вищих навчальних закладів на безкоштовну форму навчання.

З 1 вересня 2000 року школою успішно керує її директор Гопаченко Василь Васильович. Як директор школи він став переможцем програми, що проводилась Американськими освітніми радами і одержав грант для стажування у США, яке успішно пройшов.

Досягнуті успіхи школи та її учнів – наслідок високопрофесійної творчої праці педагогічного колективу, педагогічним кредом якого було і залишається: «Школа має бути побудована не на зовнішньому ефекті модних новацій, а зорієнтована на високий рівень вимог, фундаментальні знання з основ наук»(За редакцією першого директора школи Стельмаха В. А.)

Учитель року

АНКЕТА

учасника міського етапу

Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014»

volert

1. Прізвище, ім’я, по батькові: Волерт Володимир Леонідович.

2. Дата і місце народження: 31 серпня 1982 року, Україна, м. Чернігів.

3. Який навчальний заклад закінчили, у якому році, спеціальність згідно з дипломом: Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка, в 2004 році і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання і фізика.»

4. Місце роботи (повна назва, адреса, телефон закладу): Загальноосвітня середня школа фізико-математичного профілю №12, м.Чернігів, вул. Доценка, 22, тел..:(04622)3-00-12.

5. Стаж роботи: загальний 10 років, педагогічний 10 років.

6. Кваліфікаційна категорія: перша категорія.

7. Класи в яких викладає: 5-11.

8. Мова викладання: українська.

9. Проблема (тема), над якою працює: «Активізація пізнавальної діяльності на уроках трудового навчання».

 Гурткова робота

 Олімпіада 2013

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Робота в столярній майстерні

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 Робота в слюсарній майстерні

-0010 -0011 -0012

1 41 42 43